O Mnie

Drogi Przyjacielu,

Nazywam się Wojciech Ożóg i zamierzam zabrać Cię w szaloną podróż przez życie, w którym praca i pieniądze, są tylko środkiem do realizacji celów
i marzeń.
Życie, które będzie lepsze od ludzi, którymi się otaczasz i którego celem, będzie osiągnięcie wolności finansowej, dobrobytu i szczęścia.

Każdy z nas ma marzenia, jednak większość z nich się nigdy nie materializuje. Pozostają tylko marzeniami i nawet nie podejmujemy prób ich realizacji. Czego brakuje Tobie, abyś mógł spełnić swoje marzenia?

Miałem w swoim życiu okres, w którym ciągle próbowałem nowych rzeczy, kiedy nie wiedziałem co chciałbym robić, nie wiedziałem czego chcę. Chodziłem do nudnej pracy, która finansowo zaspokajała tylko moje najważniejsze potrzeby. Kiedy chciałem robić nowe rzeczy, podróżować, odkrywać świat często okazywało się, że nie mam na to pieniędzy.

Kiedy pewnego dnia zaczęło mi ich naprawdę brakować, nie mogłem realizować swoich pasji i żyć tak, jak wtedy chciałem, zrozumiałem bardzo ważną rzecz!

Aby spełniać swoje marzenia i żyć tak jak tego chcę,
MUSZE MIEĆ PIENIĄDZE!

Tematyką rozwoju osobistego, wolności finansowej i sposobami dochodzenia do niej, interesuje się od kilku lat. W tym czasie, uczestniczyłem w wielu szkoleniach, seminariach, przeczytałem setki książek i poznałem wielu inspirujących ludzi sukcesu. Wiem, że jestem na dobrej drodze i idę nią wytrwale do celu. Dziś nie jestem wolny finansowo, ale moje myślenie i mój styl życia, jest już na dobrym torze.

Pasjonuje się nurkowaniem, uwielbiam podróże i chciałbym zwiedzać świat. Interesuje się zdrowym trybem życia, sportem (biegam, pływam, jeżdżę na rolkach, nartach, rowerze) oraz relacjami między ludzkimi. Fascynuje mnie poznawanie nowych osób. Wiem że każda nowo poznana osoba, może całkowicie odmienić moje życie. Ciągle rozwijam swoje umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. Ciągle zdobywam nową wiedzę i uczę się nowych rzeczy.

Na blogu przeczytasz o rozwijaniu  inteligencji finansowej i własnej świadomości dążenia do niezależności i wolności finansowej, oraz mentalnym podejściu do pracy
i pieniędzy. Nie podam Ci złotych sposobów, ani magicznych pigułek, bo sam w to nie wierzę. Wierze za to w pracę, która wykonywana wytrwale, każdego dnia zbliża mnie do celu. Nie mam tu na myśli pracy za pieniądze, tylko pracę nad sobą i swoim życiem.

Dowiesz się, w jaki sposób przestawić swój sposób myślenia i co robić, aby w Twoim życiu zaczęło pojawiać się coraz więcej pieniędzy. Poznasz narzędzia osiągania wolności finansowej i sposoby eliminacji ograniczeń, błędnych przekonań i nawyków, które każdego dnia przybliżają Cię do życia w biedzie.

ŻYCIE NIE JEST PO TO, ŻEBY PRACOWAĆ!
Życie jest po to, żeby się nim cieszyć. Żeby żyć!

Miłej i owocnej lektury.